החזרים מקופות החולים וחברות הביטוח

04-999-9677

החזרים מקופות החולים וחברות הביטוח

טיפולי פיזיותרפיה לברך

הברכיים שלנו הן אחד מן האיבריים הפשוטים ביותר ועם זאת בעלי אחריות גדולה מאוד. הן מורכבות משלוש עצמות וסכוך היוצרים יחדיו מפרק חזק וכך הן תומכות בגוף שלנו בעמידה, הליכה וריצה, עוזרות לנו לקפוץ ולהרים משקלים. ישנן מגוון סיבות שיכולות להוביל לפגיעה בברכיים בכל גיל ולא רק לעת זקנה. מבין סיבות אלו ניתן למנות את הנפוצות ביותר. הראשונה, העמסת משקל כבד – אם זה משקל הגוף שלנו עצמו, הוא סחיבת ציוד כבד, הסחוס והעצמות עלולים להישחק עקב עומס ולגרום לכאבים רבים גם במנוחה. השני, פעילות מאומצת, ריצה עצימה וספורט גם הם גורמים לעבודה מאומצת של הברכיים ויכולים לגרום לשחיקה והתנפחות. השלישית, פגיעות חיצוניות כמו מכות וחבלות. כל סיבות אלו לפגיעה בברכיים יכולות להיות מטופלות על ידי טיפולי פיזיותרפיה לברך.


איך מסייעת פיזיותרפיה לברך

טיפול פיזיותרפיה מדויק לאזור הברכיים והרגליים ככלל יכול לסייע בחיזוק השרירים והעצמות, להפחית את הכאב הנוכחי ולמנוע אחד עתידי. טיפולים אלו משפרים גם את גמישות הברכיים ומכינים אותם לעבודה מאומצת, הגדלת טווח התנועה ועוד. בטיפולים אלו ניתן ללמוד את גבולות הגוף שלכם על מנת שלא תעברו אותם ותצרו נזקים. טיפול בכאבים כרוניים ללא ניתוח בברכיים מסייע לכם להתמודד עם כאבים בצורה טבעית ובטוחה שמניבה תוצאות מוכחות. טיפולי פיזיותרפיה לברך מומלצים לכל הגילים ולעוסקים בכל סוגי המלאכה שכן הסכנות לבריאות הברכיים אורבות בכל פינה וכדאי למנוע אותן מראש. ראיה לכך הינה שבכל קבוצת ספורט מקצועית, אם בכדורגל ואם בשחייה ניתן למצוא מומחה פיזיותרפיה לברך ומפרקי הגוף.

להמשיך את הטיפול בבית

הקסם של טיפולי פיזיותרפיה לברך וטיפולי פיזיותרפיה ככלל הוא שמדובר בסדרת פעולות לאימון וריפוי הגוף שניתן ללמוד מהמומחים ומשם להמשיך ולבצע גם בבית. אין צורך במכשירים גדולים ומסורבלים, אין צורך במשחות ותרופות ואין צורך בהשגחה צמודה, טיפולים אלו מתרכזים בתנועה טבעית של הגוף ואם עוקבים נכונה אחרי ההוראות שניתנו לכם בטיפול, תוכלו להמשיך ולסייע לגוף שלכם מתי שרק תצטרכו. במדיקל פלייס אנו מעניקים טיפולי פיזיותרפיה לברך ולמגוון מטרות נוספות כדי לסייע לכם להכיר את הגוף שלכם ולמנוע ממנו כאבים מיותרים. אצלנו תזכו לטיפולים מושקעים עם צוות מומחה ומנוסה שיעזור להעלים את הכאב וילמד אתכם כיצד לבצע תרגילים ביתיים כדי שתוכלו להקל על הכאב במיידי כדי שלא תצטרכו לסבול עד התור הקרוב.

לזימון תורים ופרטים נוספים​

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או התקשרות או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תורים או כל שאלה ובקשה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
צרו איתנו קשר דוא״ל או בטלפון​

טלפון

04-999-9677

דוא"ל

office@medicalplace.co.il

כל הזכויות שמורות למדיקל פלייס 2024©
Open chat
ברוכים הבאים למדיקל פלייס, מרפאת מומחים לטיפולי כאב, אסתטיקה ואנטי אייג'ינג.
ספרו לנו במה נוכל לעזור לכם היום!
דילוג לתוכן