החזרים מקופות החולים וחברות הביטוח

04-999-9677

החזרים מקופות החולים וחברות הביטוח

טיפול בגלי הלם בחיפה

כאבים רבים בגוף נובעים מגורמים שונים כמו דלקות, שרירים תפוסים, בצקות ומחלות כרוניות. בכאבים אלו ניתן לטפל במגוון דרכים אך שימוש בתרופות עלול לאבד מהאפקטיביות שלו לאחר תקופה, בעיקר בכאבים כרוניים, ולניתוחים יש השכלות וסיכונים גבוהים. בעזרת גלי הלם יוצרים רטט הגורם לזעזוע חזק ברקמות הפנימיות של הגוף ומעודד אותו לייצר חומרים ולתת אזורים פגועים ובכך להפחית ואף להעלים לחלוטין את הכאב. טיפול בגלי הלם למעשה כבר מספר שנים רבות אך טרם רבים נחשפו אליו ולכן כאשר תחפשו טיפול בגלי הלם בחיפה תמצאו מספר קטן של מכונים ומרפאות המציאות את שירות זה ועליכם לבחור במקום המומלץ ביותר.


טיפול בדורבן בגלי הלם

דורבן כף הרגל הוא הסיבה הנפוצה ביותר לכאבים ברגל והופעתו עלולה להקשות על הליכה ואף על עמידה במקום. כאשר אתם חשים כאבים בכף הרגל תוכלו לאבחן את הבעיה בקלות רבה בחיפוש מדויק אחרי האזור הכואב או ללכת לאיש מקצוע שיאבחן זאת בשניות. משם ניתן להתחיל לטפל בבעיה אומנם כפי שגילינו מקודם, טיפול שגרתי בכאבים כרוניים שכאלו עשוי להיות בעייתי. טיפול בדורבן בגלי הלם מאפשר להעלים את הכאב בשיטה אמינה ונטולת סיכונים שניתן לבצע מספר פעמים והיא איננה מאבדת מכוחה לאורך זמן. לאחר הטיפול מומלץ להמשיך להימנע לזמן מה מפעילות ספורטיבית ולנעול נעליים או סנדלים אורתופדיות. אז אם אתם סובלים מכאבים באזור זה דעו שאין סיבה להמשיך לסבול וגשו עכשיו לטיפול בגלי הלם בחיפה לדורבן הרגל.


טיפול בגלי הלם בצפון אצל מומחה

למרות שטיפול בגלי הלם הינו בטוח ואמין, יכולות להיות לא תופעות לוואי קלות שיופיעו בעיקר כאשר השימוש במכשיר לא מדויק. לכן חשוב כשניגשים לקבל טיפול מסוג לבחור במרפאה אמינה ומנוסה בה פיזיותרפיסט מוסמך יוכל לטפל בכם. חשוב לוודא שהמכשירים איתם עושה שימוש המרפאה מאושרים על ידי משרד הבריאות וישנן הוכחות מדעיות ליעילות שלהם. במדיקל פלייס אנו מציעים טיפול בגלי הלם בצפון במרפאה המובילה בישראל בטיפול הלם ואצלנו מועסקים הרופאים והפיזיותרפיסטים המומחים בישראל בתחום.

אם אתם סובלים מכאב כרוניים בלתי נסבלים ומוכנים לנסות טיפול מהפכני שרופאים רבים ממליצים עליו, פנו אלינו למדיקל פלייס – טיפול בגלי הלם בחיפה במחירים נוחים עם תוצאות מוכחות.

לזימון תורים ופרטים נוספים​

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או התקשרות או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תורים או כל שאלה ובקשה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
צרו איתנו קשר דוא״ל או בטלפון​

טלפון

04-999-9677

דוא"ל

office@medical-place.co.il

כל הזכויות שמורות למדיקל פלייס 2024©
Open chat
ברוכים הבאים למדיקל פלייס, מרפאת מומחים לטיפולי כאב, אסתטיקה ואנטי אייג'ינג.
ספרו לנו במה נוכל לעזור לכם היום!
דילוג לתוכן