04-999-9677

החזרים מקופות החולים וחברות הביטוח

מיטה אלקטאומגנטית לטיפול בכאב

טיפול בכאב ע”י מיטת אלקטרומגנטית בשילוב דיקור

טיפולים משולבים הם טיפולים מאוד אפקטיביים הנותנים מענה הוליסטי למגוון רחב של בעיות. שתי הטכניקות, דיקור ומיטה אלקטרומגנטית נמצאו כיעילות לטיפול בכאב והשילוב שלהן יחד מגביר את הסיכויים להחלמה ויוצר נוסחה מנצחת של טיפול. במאמר שלפניכם נסקור את היתרונות של הטיפול המשולב.

כיצד עובד טיפול בכאב על-ידי מיטה אלקטרומגנטית בשילוב דיקור?

לא צריך לחיות עם כאבים ולא עם משככי כאבים. קיימות שיטות יעילות ומוכחות שמסייעות להפטר מהכאב ולחיות חיים איכותיים, ללא כאבים וללא נטילת תרופות. המיטה האלקטרומגנטית פותחה על-ידי נאס”א ומייצרת שדה אלקטרו-מגנטי המשתנה בעוצמה, בצורה ובתדירות הגל ועוזרת לגוף לחדש את הרקמות. גם הדיקור נמצא כיעיל ביותר לשיקום הרקמות, הורדת כאב ושיפור המצב הגופני הכללי. השילוב בין השניים מהווה נוסחה מנצחת לטיפול בסוגי כאב שעד היום היה טופלו באמצעים פולשניים דוגמת ניתוח. הפולסים במיטה האלקטרומגנטית מגיעים בצורה מדויקת לכל תא בגוף. באמצעותם הגוף חוזר לאיזון ומשתקם. החמצן מגיע לכל רקמות הגוף וזרימת הדם משתפרת בזכות חידוש של הכדוריות האדומות. בדרך זו מתחדשים התאים הפגועים והגוף מחלים.

טיפול באמצעות פולסים האלקטרומגנטיים ודיקור

הפולסים האלקטרומגנטיים מחקים את השדר העצבי התקין, הקיים בגוף וכך הוא לומד כיצד לייצר שדר תקין שוב. דיקור ידוע כטכניקה טיפולית אפקטיבית ביותר, לטיפול בבעיות שונות ובכאבים. המטרה העיקרית של הדיקור היא לאזן את הגוף ולשחרר חסימות בזרימה האנרגטית, באמצעות לחיצה על נקודות דיקור שנמצאות על גביי המרידיאנים שבגוף שלנו. שילוב הטיפול באמצעות המיטה האלקטרומגנטית משלימה את הפעולה בעזרת הפולסים האלקטרומגנטיים המשקמים את תאי הגוף ויחד מסייעים לגוף לרפא את עצמו. שילוב של פולסים אלקטרומגנטיים ודיקור ממקסם את קצב ההחלמה ומהווה כלי עוצמתי לטיפול בבעיות אורטופדיות, פריצות דיסק, כאבי מפרקים ותופעות נוירולוגיות שונות.

איך מתבצע טיפול משולב של דיקור ומיטה אלקטרומגנטית?

ראשית, המטופל מגיע לפגישת אבחון ויעוץ. במפגש זה, על-ידי אפיון הבעיה, נקבעת לו סדרת טיפולים המותאמת לו אישית. הטיפול מתבצע על-ידי הנחת סלילים על האזור הפגוע. המחשב, המתוכנת על-פי הטיפולים שנקבעו, משדר את הפולסים לסלילים, ואלו מופעלים על הגוף. במקביל, מתבצע הדיקור בנקודות מסוימות בהתאם להחלטת המטפל. אם אתם סובלים מכאב כרוני, כגון פריצת דיסק ו/או מפירומיאלגיה ונוטלים כדורים באופן קבוע, אתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת אבחון ויעוץ. בפגישה נאבחן את הסיבה לכאב ונבנה תוכנית טיפול מותאמת באופן אישי למצבכם. כך תוכלו לשפר את חייכם באופן משמעותי.

לזימון תורים ופרטים נוספים​

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או התקשרות או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תורים או כל שאלה ובקשה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
צרו איתנו קשר דוא״ל או בטלפון​

טלפון

04-999-9677

דוא"ל

office@medicalplace.co.il

כל הזכויות שמורות למדיקל פלייס 2024©
Open chat
ברוכים הבאים למדיקל פלייס, מרפאת מומחים לטיפולי כאב, אסתטיקה ואנטי אייג'ינג.
ספרו לנו במה נוכל לעזור לכם היום!
דילוג לתוכן