החזרים מקופות החולים וחברות הביטוח

04-999-9677

החזרים מקופות החולים וחברות הביטוח

שיפור התפקוד המיני

בעיות בתפקוד המיני הן תופעה נפוצה ורחבה, המשפיעה על אנשים מכל הגילאים ומכל המגדרים. תפקוד מיני פגוע יכול לגרום לקשיים שונים, החל מקשיים פיזיים ועד לבעיות רגשיות, ולהשפיע משמעותית על איכות החיים. חשוב לזכור שמדובר בבעיה ניתנת לטיפול, ואינה גזירת גורל.

מאמר זה יתמקד בהשפעתן של בעיות בתפקוד המיני על הדימוי העצמי של גברים ונשים, וכן באפשרויות הטיפול השונות העומדות לרשותם.

סיבות לבעיות בתפקוד המיני:

עולם התפקוד המיני מורכב, ועל כן גורמים רבים ומגוונים יכולים להשפיע עליו ולגרום להפרעות. ניתן לחלק את הגורמים הללו לשלוש קטגוריות עיקריות:

גורמים פיזיים:

  • תקלות הורמונליות: רמות הורמונים לא מאוזנות, כמו טסטוסטרון נמוך אצל גברים או אסטרוגן נמוך אצל נשים, יכולות להשפיע על החשק המיני, העוררות והיכולת להגיע לאורגזמה.
  • דלקות: דלקות באיברי הרבייה, כמו זיהומים בשתן או דלקת הערמונית, עלולות לגרום לכאב ולפגיעה בתפקוד המיני.
  • פגיעות פיזיות: פגיעות בעמוד השדרה, מחלות כרוניות כמו סוכרת או יתר לחץ דם, וטיפולים רפואיים מסוימים (כמו ניתוח לכריתת הערמונית) יכולים להשפיע על זרימת הדם, העצבוב ותפקוד השרירים, ובכך לפגוע בתפקוד המיני.

גורמים פסיכולוגיים:

  • דיכאון: דיכאון יכול להוביל לירידה בחשק המיני, קשיים בעוררות ובהגעה לאורגזמה.
  • חרדה: חרדה, ובפרט חרדת ביצוע, יכולה לגרום לקשיים בזקפה, שפיכה מוקדמת וחוסר יכולת להגיע לאורגזמה.
  • לחץ: לחץ נפשי כרוני יכול להשפיע על רמות ההורמונים, איכות השינה והתפקוד המוחי, ובכך לפגוע בתפקוד המיני.
  • דימוי גוף נמוך: תחושות שליליות לגבי הגוף יכולות להשפיע על הביטחון העצמי ועל ההנאה מפעילות מינית.

גורמים סוציולוגיים ורגשיים:

  • קשיים ביחסים: קשיים בתקשורת, חוסר סיפוק או קונפליקטים בזוגיות יכולים להשפיע על החשק המיני ועל היכולת לקיים יחסי מין משמעותיים.
  • בידוד חברתי: תחושות של בדידות, חוסר אהבה או חוסר קשר חברתי יכולות להוביל לירידה בחשק המיני.
  • טראומה מינית: חוויות מיניות קשות, כמו הטרדה או תקיפה מינית, יכולות להוביל להפרעות בתפקוד המיני.

חשוב לציין שסיבות רבות יכולות להופיע יחד ולהשפיע זו על זו. לדוגמה, חרדה יכולה להוביל לירידה בזרימת הדם, וכך להקשות על השגת זקפה. לכן, אבחון מדויק של הגורמים לבעיות בתפקוד המיני חשוב מאוד לצורך בחירת הטיפול המתאים. טיפול פסיכולוגי, טיפול תרופתי, טיפול זוגי ושינויים באורח החיים הן רק חלק מהאפשרויות הטיפוליות הקיימות.

שיטות הטיפול הייחודיות במדיקל פלייס:

במרפאה מבוצעים הטיפולים באמצעות מכשיר גלי הלם ™ED1000, פולסים אלקטרו מגנטיים – PEMF, בנוסף לפורמולה ייחודית של תוספי תזונה להבטחת הצלחת הטיפול ביעילות מירבית. השימוש בשילוב של שלוש שיטות הטיפול מאפשר להשיג תוצאות יעילות יותר לטווח הארוך, ובכך לשפר את איכות החיים של המטופלים.

טיפול באמצעות מכשיר גלי הלם: (מיועד לגברים בלבד!)

בשנים האחרונות נוסף טיפול חדשני בהפרעות זקפה באמצעות גלי הלם בעוצמה נמוכה. להבדיל ממרבית הטיפולים המקובלים בהפרעות זקפה, כמו התרופות הפומיות ('ויאגרה' ודומיה) והזריקות התוך-מחילתיות לפין, הטיפול בגלי הלם משפר את התפקוד הזקפתי לאורך זמן, מנתק את הקשר בין התרופה למגע המיני, ובכך מסוגל להחזיר את הספונטניות לחיי המין.

על פי המחקרים שבוצעו בחיות מעבדה ובבני אדם, גלי הלם בעוצמות נמוכות מעודדים יצירה של כלי דם חדשים (נאו-וסקולריזציה) ומשפרים את זרימת הדם באזור המטופל. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר אשר גורם ליצירת גלי הלם (גלי קול) בעוצמה נמוכה, המועברים לחמש נקודות על-פני הפין. סדרת הטיפולים מורכבת משנים-עשר טיפולים בני כעשרים דקות. שני טיפולים לשבוע בשלושת השבועות הראשונים, שלושה שבועות של הפסקה, ושני טיפולים לשבוע בשלושת השבועות הבאים (כחודשיים סה"כ). מדובר בטיפול מקומי ולא-פולשני, אשר אינו כרוך בכאב או בתופעות לוואי אחרות.

טיפול באמצעות מיטה אלקטרומגנטית בשילוב דיקור סיני:

שיפור התפקוד המיני באמצעות מיטה אלקטרומגנטית הוא טיפול לא פולשני ונטול תופעות לוואי, המבוסס על יצירת שדות אלקטרומגנטיים פועם. השדות האלו מפעילים את המיטוכונדריה בתאים, ומספקים להם אנרגיה חיונית לתהליכים שונים, כולל זרימת הדם. טיפול זה מוכח כיעיל בשיפור זרימת הדם באזור איברי המין, ובכך לשפר את תפקוד האיבר. מחקרים קליניים הראו כי טיפול במיטת אלקטרומגנטית במשך 20-30 דקות, מספר פעמים בשבוע, יכול להוביל לשיפור משמעותי בתפקוד איברי המין, כבר לאחר מספר שבועות של טיפול.

טיפול זה מתאים הן לגברים והן לנשים כאחד, ושילוב הטיפול עם דיקור סיני מבטיח הצלחה גבוהה יותר של הטיפול בזמן קצר יותר, ולטווח ארוך יותר.

היתרונות של הטיפול:

שיפור זרימת הדם לאיברי המין, עליית הרצון המיני, שיפור האזור להפקת הזקפה אצל הגברים, שיפור התרגשות מינית אצל הנשים, טיפול באורגזמה מוקדמת, טיפול בבעיות זקפה, טיפול בעיות פוריות.

פורמולה חדשנית וייחודית לשיפור התפקוד המיני:

במדיקל פלייס, אנו מחויבים להוביל את לקוחותינו לחיים בריאים יותר, וזאת באמצעות פיתוח פתרונות ייחודיים ומתקדמים, המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ותוספי תזונה טבעיים.

MP Power

תוסף תזונה ייחודי המורכב מתערובות צמחים וחומרים טבעיים אשר, על פי מחקרים, הוכחו כמסייעים בשיפור ובחיזוק הביצועים הפיזיים, מתאים לשימוש יומי ומספק מגוון יתרונות בריאותיים, כגון: שיפור זרימת הדם, חיזוק מערכת העצבים והשרירים, יצירת אנרגיה בגוף ועוד. רכיבים עיקריים כוללים תמציות צמחים כמו אפימדיום, טריבולוס טריסטיס (קטב מצוי), וג'ינסנג סיבירי המסייעים בשיפור הליבידו והאנרגיה הפיזית, פטריית קורדיספס המכילה חומרים אנטי בקטריאליים ואנטי ויראליים ומחזקת את מערכת החיסון והכליות, מגנזיום טאורט המשפר את פעילות העצבים והשרירים, וקו-אנזים Q10 המסייע ביצירת אנרגיה בתאים ומשמש כנוגד חמצון ומשפר את הפעילות הפיזית.

+ MP Power

פורמולה מתקדמת המספקת תמיכה מיידית וממוקדת לשיפור הביצועים המיניים. הטיפות מכילות תמצית ייחודית של צמחים וויטמינים, אשר נמצאו במחקרים כמסייעים לשפר את זרימת הדם, את הליבידו ואת האנרגיה. הטיפות מומלצות לשימוש לפני פעילות מינית, במיוחד עבור אנשים הסובלים מחוסר באנרגיה או מבעיות מיניות, כגון חוסר חשק מיני או בעיות זקפה. רכיבים עיקריים כוללים תמצית זרעי גוארנה שמסייעת בשיפור הליבידו והאנרגיה, ותמצית שורש זנגביל המכילה חומרים פעילים כמו ג'ינג'רול ושרין, הסופגים תכונות ממריצות ומשפרות את זרימת הדם, כמו גם נוגדות דלקת וחמצון.

אם אתם חשים ירידה בתפקודכם המיני, חשוב שתדעו שאתם לא לבד! במרכזנו אנו מציעים אבחון מקצועי ודיסקרטי של בעיות בתפקוד המיני, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובגישה רגישה ומכילה. צוות המומחים שלנו יבנה עבורכם תוכנית טיפול אישית שתתאים לצרכים ולרצונות שלכם, ותאפשר לכם לחזור לחיים אינטימיים מספקים ומלאי סיפוק.

לזימון תורים ופרטים נוספים​

ניתן ליצור עמנו קשר בנושא זימון תורים באמצעות מילוי טופס או התקשרות או שליחת דואר אלקטרוני.

לזימון תורים או כל שאלה ובקשה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
צרו איתנו קשר דוא״ל או בטלפון​

טלפון

04-999-9677

דוא"ל

office@medicalplace.co.il

כל הזכויות שמורות למדיקל פלייס 2024©
Open chat
ברוכים הבאים למדיקל פלייס, מרפאת מומחים לטיפולי כאב, אסתטיקה ואנטי אייג'ינג.
ספרו לנו במה נוכל לעזור לכם היום!
דילוג לתוכן